Przepis na smukłą talię – jogurt naturalny od firmy JOGO

Produkty cud, od których schudniemy jak po magicznej pigułce, nie istnieją. Wiemy to nie od dziś i z dystansem przyglądamy się reklamom. Wiadomym jest, że to co jemy ma kolosalny wpływ na naszą sylwetkę, dlatego eśli marzycie o nienagannej figurze, z pewnością pomogą Wam w tym jogurt naturalne. W swoim składzie mają wapń, który wysyła sygnały do naszych komórek, aby produkowały mniej kortyzolu, czyli hormonu odpowiedzialnego za odkładanie się tłuszczu w obrębie pasa. Wnioski są proste – więcej jogurtu, mniej kortyzolu, a co za tym idzie mniej centymetrów w pasie!

Wybierając jogurt JOGO o obniżonej zawartości tłuszczu, dodatkowo zintensyfikujecie jego zbawienne działanie.

W ofercie posiadamy:

Jogurty JOGO jako witaminowe bomby

Jesień i zima to okres wysokiego ryzyka zachorowań. Niskie temperatury, wiatr i brak słońca negatywnie wpływają na nasze zdrowie. Aby móc korzystać z uroków tych pór roku, musimy zapewnić naszym organizmom odpowiedni zestaw witamin i minerałów. Takie połączenie mogą zapewnić jogurty naturalne JOGO, które zawierają m.in. fosfor, potas, wapń, cynk , witaminy: B12,B5, B2, D

Wystarczy jeden mały kubeczek jogurtu dziennie, aby uchronić się przed przeziębieniem, obniżyć ciśnienie oraz cholesterol, poprawić swój nastrój (witamina D), a także wzmocnić kości i zęby. Dzięki zawartym w nim kulturom bakterii, wapń jest lepiej wchłaniany i chroni nas przed  osteoporozą. W czasach, gdy coraz więcej osób boryka się z różnymi alergiami, ogromną zaletą jogurtu jest również to, że może być spożywany przez osoby z nietolerancją laktozy, w przeciwieństwie do np. mleka, które błędnie uważane jest za najlepsze źródło wapnia. Dla osób dbających o sportową sylwetkę nie bez znaczenia będzie to, że już 250 g produktu zawiera aż 20% dziennego zapotrzebowania na białko.

Mleczne produkty JOGO podstawą codziennej diety

Dobrze zbilansowana dieta zapewni nam energię, zdrowie i nienaganną figurę. Pamiętajcie jednak, że zdrowe nie oznacza niesmaczne. Wystarczy mądrze wybierać: zamiast czekolady – serek  twarogowy o smaku czekoladowym. Zamiast sięgania po kaloryczne lody w dużych ilościach, wybierzcie kultowe lody Bambino bez polewy (jedna porcja to zaledwie 70 kcal).  Tłuste wędliny na kanapkę zastąpcie twarożkiem wiejskim ze szczypiorkiem, a napoje gazowane i dosładzane soki zamieńcie na jogurt pitny od JOGO, dostępny w wielu smakach. Jako Łódzka Spółdzielnia Mleczarska JOGO, istniejąca na rynku od 70 lat, doskonale wiemy, że małe zmiany w diecie mogą przynieść ogromną różnicę.

Starajmy się zatem, aby nasza dieta nie była bogata jedynie w wapń i minerały, ale także smaczna, bo właśnie dzięki produktom tworzonym z najlepszej jakości mleka, jest to możliwe. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi produktami i kontaktu!